Loading...

Are you ready to go further?

At HARTMANN you get to make a difference. Our healthcare products and solutions make an impact in millions of people’s lives around the world on a daily basis – in hospitals, in clinics, and at home. We believe that health can empower people to make a positive difference in the world, and this is something worth going further for.

Join our team as a

Mechanik elektronik

CZE-Veverska Bitýska

Požadavky:

  • vyhláška 50 § 6 (elektro vzdělání)
  • schopnost základních mechanických a elektrických úprav a oprav strojů a zařízení
  • znalost hydraulických a pneumatických systémů (FESTO a SMC)
  • pokročilá práce s PC (nastavování strojů pomocí SW, PC diagnostika LENZE, SIEMENS, parametrizování měničů výhodou)
  • základní znalost AJ, NJ výhodou
  • zkušenosti s rozjezdem nových linek výhodou
  • konání pracovní pohotovosti
  • Pracovní náplň:
  • běžné opravy a údržba provozů (elektro + mechanika)
  • optimalizace výrobních linek a zařízení, zvyšování jejich kapacity a kvality výhodou
  • rozjezdy nových strojů / linek
  • jednání s dodavateli při navrhování zlepšení
  • specifikace požadavků na dodavatele

Co ti nabízíme:

Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti

Garanci dlouhodobě stabilní práce

Náborový příspěvek 15 000Kč (při splnění všech podmínek)

Příspěvek na závodní stravování

Příspěvek na dopravu

25 dní dovolené

Benefitní kartu

Po splnění podmínek roční odměnu

Příspěvek na penzijní pojištění

Department: CZ_Automatiz

If you are interested in the position, please contact Lenka Špačková.

Email: Lenka.Spackova@hartmann.info