Zvídavosti se meze nekladou

Máme rádi zvídavé typy, které mají odvahu ptát se. Ještě stále hledáte odpověď na svou otázku ohledně práce u nás? Níže si můžete přečíst odpovědi na otázky, které dostáváme nejčastěji. Pokud mezi nimi tu svou nenajdete, napište prosím našemu náborovému týmu na adresu:  recruiting@hartmann.info

Komplikuje váš náborový proces pandemie COVID-19?

Koronavirus je problém, který ztěžuje život všem. Společnost HARTMANN ale nepatří k těm, které se problémy nechají zastavit. I v této situaci potřebujeme do týmu nové schopné lidi a provádíme nábor. Pouze jsme v zájmu zajištění bezpečnosti všech zúčastněných upravili náborový proces. Hledání práce v naší nabídce ani zasílání žádostí o místo nemusíte odkládat – těšíme se na vás.

Mohu vám svůj životopis poslat i bez žádosti o konkrétní místo?

Žádosti o práci, které se netýkají inzerovaných míst, v současné době bohužel nepřijímáme. Pokud jste v naší nabídce volných míst zatím nenašli to pravé, ZAREGISTRUJTE SE DO NAŠÍ SÍTĚ TALENTŮ. Až se objeví příležitosti odpovídající vašim zájmům, upozorníme vás na ně.

Mohu vám zaslat ručně psanou / tištěnou žádost o místo?

Ručně psané / tištěné žádosti o místo již bohužel nemůžeme přijímat. Protože jsme povinni dodržovat požadavky na ochranu údajů a potřebujeme váš souhlas se zásadami ochrany údajů, musíme vás poprosit, abyste žádost podali online. Je to velmi snadné. Stačí kliknout na odkaz v nabídce konkrétního místa.  Než to uděláte, připravte si prosím životopis, motivační dopis, doporučení a osvědčení.

Co se bude dít, pokud vás moje žádost zaujme a postoupím k pohovoru?

Obvykle pořádáme dvě kola pohovorů.  První pohovor se odehraje na dálku.  Pokud v něm uspějete, pozveme vás na druhý pohovor.  Ten by se za normálních okolností konal formou osobního setkání, ale nyní je ve hře několik variant:

  • virtuální schůzka: s největší pravděpodobností v aplikaci Skype for Business;
  • osobní schůzka:  setkání s dodržením bezpečného odstupu;
  • odložení pohovoru: do doby, kdy budou všichni ochotni cestovat a absolvovat osobní schůzku.

Jaké nástroje budu pro pohovor na dálku potřebovat?

Nejlépe nám vyhovují aplikace Skype for Business nebo MS Teams. Zašleme vám odkaz, přes který se připojíte, aniž byste se museli registrovat.  Promluvit si můžeme také prostřednictvím aplikace Microsoft Teams nebo (v případně prvního pohovoru) telefonicky.

Jaké vybavení budu pro pohovor na dálku potřebovat?

  • Notebook nebo počítač (s webkamerou).
  • Stabilní internetové připojení.
  • Sluchátka s mikrofonem.

Pokud vás pozveme na pohovor na dálku a vy nemáte k dispozici všechno potřebné technické vybavení, nedělejte si starosti a jednoduše nás o tom informujte.

NENAŠLI JSTE VOLNOU POZICI PODLE SVÝCH PŘEDSTAV?

ZAREGISTRUJTE SE DO NAŠÍ SÍTĚ TALENTŮ.

Stručně se nám představte a pošlete nám svoji e-mailovou adresu. Až se objeví příležitosti odpovídající Vašim zájmům, dáme Vám vědět.

Těšíme se na Vaši reakci!

Staňte se součástí naší SÍTĚ TALENTŮ

Zaregistrovat se můžete zde:

Jste již členem?