Pojďte s námi posouvat hranice péče o zdraví

V HARTMANN-RICO je naší hnací silou neustále zlepšovat péči o zdraví v nemocnicích, pečovatelských střediscích i běžných domácnostech. Opíráme se o více než 200 let zkušeností a fungujeme v bezmála 100 zemích světa. Staňte se součástí týmu, který pomáhá tuto vizi naplňovat jako:

Přidejte se k našemu týmu jako

Noční vrátný/vrátná

CZE-Veverska Bitýska

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU NA POZICI NOČNÍ VRÁTNÝ

Místo výkonu práce: Veverská Bítýška, Masarykovo náměstí 77

Pracovní doba na naší vrátnici:

  • všední den: 18:00 – 06:00 hod.
  • soboty, neděle a svátky: denní směna od 6:00 – 18:00 hod., noční směna od 18:00 – 06:00 hod.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obsluha elektronických zařízení: EZS, EPS, Evakuačního rozhlasu
  • Práce na PC – každodenní činnost
  • Odbavování vozidel
  • Vstupní a výstupní kontroly vozidel a osob
  • Obchůzky po areálu
  • Administrativní práce

POŽADUJEME:

  • Výuční list
  • Dobrý zdravotní stav (pro obchůzky)
  • Bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • Samostatnost a logické myšlení
  • Práce na PC (SW aplikace, MS Office)
  • Schopnost obsluhy elektronických zařízení (EZS, EPS)
  • Přiznaný stupeň invalidního důchodu
  • Nástup: květen 2024

NABÍZÍME:

  • Finanční zvýhodnění za směnný provoz
  • Výrobky HARTMANN a Kneipp s výraznou slevou
  • Stabilizační odměnu (po splnění všech podmínek)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Benefitní kartu

INFORMACE O POZICI

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Další detaily, které Vás zajímají, Vám rádi zodpovíme při osobním setkání. Pro začátek stačí poslat Vaše profesní CV emailem ve formátu doc, .docx, .pdf.

Oddělení: PH-RE-79R-CZ

Pokud vás pracovní pozice zaujala, obraťte se na Marcela Neumannová .

E-mail: Marcela.Neumannova@hartmann.info