Nahrávání...

Pojďte s námi posouvat hranice péče o zdraví

V HARTMANN-RICO je naší hnací silou neustále zlepšovat péči o zdraví v nemocnicích, pečovatelských střediscích i běžných domácnostech. Opíráme se o více než 200 let zkušeností a fungujeme v bezmála 100 zemích světa. Staňte se součástí týmu, který pomáhá tuto vizi naplňovat jako:

Přidejte se k našemu týmu jako

Manažer automatizace

CZE-Veverska Bitýska

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení a koordinace týmu 8 elektromechaniků a systémových inženýrů
  • přidělování projektů jednotlivým členů týmu, nastavení harmonogramu a termínů a jejich sledování, následný reporting managementu
  • nastavování cílů členům týmu a jejich vyhodnocování
  • projektový management technických projektů z oblasti automatizace – modernizace a funkční úpravy výrobních linek
  • projektový management projektů v oblasti výrobních aplikací (MES, elektronická průvodka šarže)
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti (výroba, údržba, kvalita, IT)
  • pravidelný reporting vedení společnosti
  • návrhy inovací a zlepšení v oblasti výrobní automatizace
  • komunikace s dodavateli technologií
  • příprava dokumentů (smlouvy, URS - User Requirement Specification, atd.)

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:

  • VŠ technického směru - strojírenská technologie, konstrukce, průmyslové inženýrství
  • Dobrá znaslost AJ
  • Schopnost stanovovat priority
  • Zkušenost s vedením lidí /rozvoj v rámci týmu a rychlé učení se/
  • Odolnost vůči stresu
  • Zkušenost se strojní výrobou
  • ŘP sk. B

CO NABÍZÍME:

  • Práci v dynamickém kolektivu
  • Garanci dlouhodobě stabilní práce
  • Příspěvek na zdraví a relax
  • Možnost dopravy firemním autobusem nebo příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Benefit kartu
  • Po splnění podmínek roční odměnu

CV posílejte ve formátu .doc, .docx, .pdf,

Oddělení: CZ_TECH.main

Pokud vás pracovní pozice zaujala, obraťte se na Marcela Neumannová.

E-mail: Marcela.Neumannova@hartmann.info