Pojďte s námi posouvat hranice péče o zdraví

V HARTMANN-RICO je naší hnací silou neustále zlepšovat péči o zdraví v nemocnicích, pečovatelských střediscích i běžných domácnostech. Opíráme se o více než 200 let zkušeností a fungujeme v bezmála 100 zemích světa. Staňte se součástí týmu, který pomáhá tuto vizi naplňovat jako:

Přidejte se k našemu týmu jako

Dělnice ve výrobě chráněná dílna SANICARE - zástup vedoucí směny

CZE-Veverska Bitýska

NÁPLŇ PRÁCE:

• Výroba SIC SAC sáčků

• Kompletace sterilních roušek - dobalení sterilního příbalu

• Ruční skládání výrobků

• Vkládání výrobků do balícího stroje

• Organizace příjmu a výdeje materiálu na provoz

• Zástup vedoucí směny

1. zajištění a organizace plynulého chodu výroby
2. vedení a koordinace zaměstnanců výrobního úseku
3. kontrolní činnost vedoucí k zabezpečení vysoké kvality výrobků )

• Jednosměnný provoz: pouze ranní směna 6 - 14 hod.

POŽADUJEME:

• Výuční list

• Invaliditu I., II., III. stupně a zdravotně znevýhodněná osoba - podmínkou

• Bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost

• Manuální zručnost a pečlivost

• Samostatnost

NABÍZÍME:

• Zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti

• Garanci dlouhodobě stabilní práce

• Po zkušební době a zaučení navýšení platového ohodnocení

• Příspěvek na závodní stravování

• Možnost dopravy firemním autobusem nebo příspěvek na dopravu

• 25 dní dovolené

• Benefitní kartu

• Po splnění podmínek roční odměnu

• Příspěvek na penzijní pojištění

CV posílejte ve formátu .doc, .docx, .pdf,

Oddělení: RP-OR-79V-CZ

Pokud vás pracovní pozice zaujala, obraťte se na Marcela Neumannová .

E-mail: Marcela.Neumannova@hartmann.info