Pojďte s námi posouvat hranice péče o zdraví

V HARTMANN-RICO je naší hnací silou neustále zlepšovat péči o zdraví v nemocnicích, pečovatelských střediscích i běžných domácnostech. Opíráme se o více než 200 let zkušeností a fungujeme v bezmála 100 zemích světa. Staňte se součástí týmu, který pomáhá tuto vizi naplňovat jako:

Přidejte se k našemu týmu jako

CPT Technik - seřizovač ve výrobě

CZE-Veverska Bitýska

Chceš pracovat v dynamickém kolektivu? Chceš se účastnit probíhající automatizace v naší firmě? Baví tě práce s novými technologiemi? Máš rád technické výzvy? Nebojíš se mluvit anglicky?

Tak to hledáme právě tebe.

Hledáme totiž technika starajícího se o zbrusu novou technologii automatického skladování a doručování materiálů do výroby. Pozice je vhodná i pro absolventy. Zaškolení rádi poskytneme.

Co od Tebe očekáváme:

  • SŠ/VŠ elektro nebo technického zaměření
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Analytické myšlení
  • Schopnost komunikovat v AJ
  • ŘP skupiny B
  • Schopnost práce v týmu, komunikace, vysoké pracovní nasazení, samostatnost v rozhodování, chuť dalšího rozvoje a vzdělávání
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Náplň práce:

  • Zajištění chodu technologie typu Miniload
  • Stanovení a vykonávání preventivní údržby
  • Kontakt se vzdálenou podporou v Německu
  • Podílení se na aktivitách souvisejících se štíhlou výrobou
  • Reporting = vykazování KPI

Nabízíme:

  • Možnost kariérního růstu
  • Práci v dynamickém kolektivu
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč
  • Finanční zvýhodnění za směnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek 4000 Kč na rok do Kafeterie (po zkušební době)
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
  • Roční odměna 14 000Kč (při splnění všech podmínek)
  • Firemní akce (sportovní den, dětský den, vánoční večírek)
  • Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny
  • Práci v čistém prostředí
  • Garanci dlouhodobě stabilní práce

Pro začátek se těšíme na Tvůj životopis.

Další detaily, které Tě zajímají, rádi zodpovíme při případném osobním setkání.

CV posílej ve formátu .doc, .docx, .pdf

Oddělení: BVBS_Proc_Eng_var

Pokud vás pracovní pozice zaujala, obraťte se na Marcela Neumannová .

E-mail: Marcela.Neumannova@hartmann.info