Pojďte s námi posouvat hranice péče o zdraví

V HARTMANN-RICO je naší hnací silou neustále zlepšovat péči o zdraví v nemocnicích, pečovatelských střediscích i běžných domácnostech. Opíráme se o více než 200 let zkušeností a fungujeme v bezmála 100 zemích světa. Staňte se součástí týmu, který pomáhá tuto vizi naplňovat jako:

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří s počtem téměř 1700 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN, která je zastoupena v mnoha evropských i mimoevropských zemích.

Náplň práce:

  • manipulace s materiály
  • obsluha a přestavba linek, práce v lince
  • příprava komponentů pro výrobu
  • zakládání a ukončování zakázek pro výrobu
  • práce ve třísměnném provozu

Požadujeme:

  • výuční list
  • dobré organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • osvědčení pro řízení vysokozdvižného vozíku výhodou

Nabízíme:

  • směny PO - PÁ, volné víkendy
  • náborový BONUS
  • příspěvek na zdraví a relax - kafeterie
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • práce na plný úvazek
  • práce v čistém prostředí