Nahrávání...

Pojďte s námi posouvat hranice péče o zdraví

V HARTMANN-RICO je naší hnací silou neustále zlepšovat péči o zdraví v nemocnicích, pečovatelských střediscích i běžných domácnostech. Opíráme se o více než 200 let zkušeností a fungujeme v bezmála 100 zemích světa. Staňte se součástí týmu, který pomáhá tuto vizi naplňovat jako:

Commercial Support

CZE-Brno

Baví Tě komunikovat s kolegy a pomáhat jim svou prací dosahovat obchodních úspěchů?

Baví Tě systémy a pečlivá práce s daty?

Dokážeš pomoci kolegovi, i když je příprava všech podkladů velmi náročná?

Baví Tě detektivní práce (hledání a ověřování údajů) v rámci interních systémů a porovnání s externími systémy?

Pokud můžeš odpovědět "ano" na výše uvedené, pak možná hledáme právě Tebe!

Co práce obnáší?

Evidenci a správu dat v různých interních systémech dle požadavků a potřeb zákazníka nebo kolegů.

Přípravu podkladů pro obchodní jednání se zákazníkem nebo interní diskuzi.

Hledání možností, jak dosahovat vyšší efektivity pomocí vylepšení nastaveného procesu nebo systému.

Být podporou kolegům na Salesu & Marketingu, kteří pracují v terénu (u zákazníka).

HARTMANN - RICO je běh na dlouhou trať. Na cestu se Ti určitě bude hodit...

Zkušenosti s prací v SAPu nebo jiném ERP systému a s prací v Salesforce nebo jiném CRM systému výhodou.

Pokročilá znalost Office a obecně webových aplikacích.

Zkušenosti z prostředí JIRA, Confluence, ServiceNow výhodou.

A co Ti nabízíme?

Zajímavou a různorodou náplň práce

Možnost se zdokonalit a seberealizovat

Šanci realizovat nápady na zlepšení

Možnost rozvinout své komunikační a prezentační dovednosti, možnost procvičit si angličtinu a schopnost kreativně a samostatně reagovat, řešit náhlé situace

Místo výkonu práce: Brno Business Park – Londýnské náměstí, ale také možnost práce z domova

Začátek možný ihned

A hlavně: skvělý kolektiv!

Jste-li připraven/a jít s námi o krok dál pro zdraví, pro začátek se těším na Váš životopis.

Další detaily, které Vás možná zajímají, Vám ráda zodpovím při případném osobním setkání.

Vítek (přímý nadřízený)

Oddělení: CZ_SPM

Pokud vás pracovní pozice zaujala, obraťte se na Lucie Zálešáková.

E-mail: Lucie.Zalesakova@hartmann.info