Nahrávání...

Pojďte s námi posouvat hranice péče o zdraví

V HARTMANN-RICO je naší hnací silou neustále zlepšovat péči o zdraví v nemocnicích, pečovatelských střediscích i běžných domácnostech. Opíráme se o více než 200 let zkušeností a fungujeme v bezmála 100 zemích světa. Staňte se součástí týmu, který pomáhá tuto vizi naplňovat jako:

DĚLNÍK/DĚLNICE SKLADU RAJHRAD (BRIGÁDA)

CZE-Rajhrad

V HARTMANNU je naší hnací silou touha zlepšovat péči o zdraví, která je opřena o více než 200 let zkušeností a funguje v bezmála 100 zemích světa. Přidejte se k nám a využijte tak příležitosti vykonávat práci, co má smysl.

Hledáme šikovné posily do skladu!

Vaším hlavním úkolem bude manipulace se zbožím a zajišťování bezchybné expedice zásilek.

V našem skladě pracujeme od 6hod do 20 hod. Směny dle dohody s vedoucím.

Jednalo by se o spolupráce na DPP/DPČ.

Pracovní doba od pondělí do pátku (víkendy máme volné).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vychystávání zakázek
  • Kontrola a evidence materiálů a výrobků
  • Výpomoc na skladě

POŽADUJEME:

  • Dobrý zdravotní stav
  • Bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Manuální zručnost
  • Zkoušky na vysokozdvižný vozík výhodou

NABÍZÍME:

  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
  • Mzda: od 120 Kč/hodina

Místo výkonu práce: Rajhrad u Brna

Oddělení: CZ_LC.RAJ 3

Pokud vás pracovní pozice zaujala, obraťte se na Denisa Maštálková.

E-mail: Denisa.Mastalkova@hartmann.info